Pars Mavazin, The first producer of electronic weighing systems on Iran Pars Mavain, Weighing Sloganhome صفحه اول About Pars Mavazin درباره پارس موازین Pars Mavazin Representative جذب نمایندگی Job request English
قابلیت دیگری از نشاندهنده D410

مدرنیزه نمودن سیستم توزین کسیه پرکن با استفاده از نشاندهنده D410 برای اولین بار در ایران

نشاندهنده D410 محصول شرکت فیستر واگن بیلانشای آلمان، تنها یک نشاندهنده نبوده و می‌تواند نقش یک کنترلر را نیز بازی کند. این نشاندهنده این قابلیت را دارا می‌باشد که با نصب یک برنامه نرم‌افزاری بتوان آن را به یک کنترلر تبدیل نمود. در این حالت می‌توان از آن به عنوان کنترلر در سیستم‌های بچینگ، بگینگ و ... استفاده نمود. این دستگاه قابلیت نصب کارت‌های ورودی و خروجی مختلف را دارا می‌باشد که توانایی کنترل‌های مختلفی را به دستگاه می‌دهد.

متخصصین شرکت پارس موازین توانستند برای اولین بار در ایران با نصب نرم‌افزار مخصوص بر روی نشاندهنده D410 و با استفاده از کارت I/O و ارتباط دادن آن با PLC، از این نمایشگر بعنوان کنترلر سیستم کیسه‌گیری در سیستم‌های توزین کیسه پرکن در یکی از شرکت‌های کشت و صنعت خورستان استفاده نمایند. لازم به ذکر است که با استفاده از این کنترلر می‌توان کیسه‌ها را با وزن‌های مختلف و با دقت بسیار بالا پر نمود.

 شرکت پارس موازین امیدوار است که با ارائه محصولاتی منطبق با تکنولوژِی روز دنیا در صنعت توزین، خدمتگزار صنایع مختلف کشور باشد.

آخرین رویدادها
Pars Mavazin news
Pars Mavazin news
Pars Mavazin news
Pars Mavazin Pars Mavazin, The first producer of weighbridges in Iran
پــارس مـــوازیـــن
اولین تولیدکننده باسکول و سیستمهای توزین صنعتی تمام الکترونیک در ایران
تلفن دفتر مرکزی (8 خط): 88400119 (021)
دورنگار: 88401300 (021)
© کلیه حقوق این سایت برای شرکت پارس موازین محفوظ است.
محصولات: