Pars Mavazin, The first producer of electronic weighing systems on Iran Pars Mavain, Weighing Sloganhome صفحه اول About Pars Mavazin درباره پارس موازین Pars Mavazin Representative جذب نمایندگی Job request English
پارس موازین پیشگام در صنعت توزین ریلی

در مبحث سیستمهای توزین ریلی، شرکت پارس موازین همواره با همراهی سایر بخشهای صنعتی کشور، در زمینه سیستمهای توزین دینامیک و استاتیک پروژه های متعددی را اجرا نموده و از نظر تعداد پروژه ها و شرایط خاص فنی آنها بسیار فراتر از سایر شرکتهای داخلی بوده است.

صنعت حمل و نقل ریلی کشوربیش از50سال پیش تا به امروز بصورت بسیار وسیعی در ایران گسترش داشته و این روند پیشرفت همچنان نیز ادامه دارد. در مبحث سیستمهای توزین ریلی، شرکت پارس موازین همواره با همراهی سایر بخشهای صنعتی کشور، در زمینه سیستمهای توزین دینامیک و سیستمهای توزین استاتیک پروژه های متعددی را اجرا نموده و از نظر تعداد پروژه ها و شرایط خاص فنی آنها بسیار فراتر از سایرشرکتهای داخلی بوده است .

باسکول مدل WS-110C/P

شرکت پارس موازین که نماینده انحصاری شرکت فیستر واگن آلمان ( یکی از برترین شرکتهای اروپایی در زمینه سیستمهای توزین ریلی) می باشد، توانسته با پشتیبانی فنی این شرکت پروژه های منحصر بفردی را در سراسر ایران اجرا نماید.

شایان توجه است که پرسنل فنی شرکت پارس موازین براساس دوره های آموزشی ارائه شده در کمپانی فیستر واگن آلمان توانسته اند با همکاری سازمان استاندارد و شرکتهای همکار ادارات کل استاندارد نسبت به کالیبراسیون سیستمهای توزین اقدام نمایند. در آخرین پروژه های انجام شده می توان به کالیبراسیون سیستمهای توزین استاتیک منطقه ویژه اقتصادی و مدنی خلیج فارس، بندر عباس , باسکول قطارکش 120 تنی سیلوی سمنان و.... اشاره نمود دقتهای حاصله که مطابق با استاندارد OIML R76 می باشد بسیار مطلوب بوده و صورتجلسات انجام شده با حضور کارشناسان استاندارد استانها نیز در دفتر فنی این شرکت موجود است

قابل جابجائی مدل MEW باسکول قطارکش

شرکت پارس موازین نصب و راه اندازی بیش از 100 دستگاه سیستم توزین ریلی دینامیک و استاتیک را در کارنامه خود دارد و در زمینه سیستمهای توزین واگن در ایران اولین می باشد.

آخرین رویدادها
Pars Mavazin news
Pars Mavazin news
Pars Mavazin news
Pars Mavazin Pars Mavazin, The first producer of weighbridges in Iran
پــارس مـــوازیـــن
اولین تولیدکننده باسکول و سیستمهای توزین صنعتی تمام الکترونیک در ایران
تلفن دفتر مرکزی (8 خط): 88400119 (021)
دورنگار: 88401300 (021)
© کلیه حقوق این سایت برای شرکت پارس موازین محفوظ است.
محصولات: